Prof.Dr.Dilşad TÜRKDOĞAN
Çocuk Nörolojisi Uzmanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
Video EEG Laboratuvarı

 


Ana Sayfa

Özgeçmişim (CV)

Yayınlarım

Faaliyetlerim

Video EEG

Merkezi Sinir Sistemi Hastalıkları

Faydalı Bağlantılar

Basında

Bize Nasıl Ulaşırsınız?
 

 
 

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

 

Adres: Mimoza 2/16 Daire:2 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon & Faks: 0216-456 10 12
Cep: 0539-475 51 23
e-mail: info@dilsadturkdogan.com

 

 

Adres krokisi için tıklayınız!  (Google MAP)


Adres:
 

Avrupa yakasından gelirken; 1. köprüyü geçtikten sonra Sabiha Gökçen çıkışına giriniz. Bağlantı yolunda ilerlerken ilk çıkış olan Ataşehir istikametindeki ilk çıkıştan giriniz; burası sizi Batı Ataşehire ulaştıracaktır. Ana yolları takip ederek Ataşehir içinden geçip köprü üzerinden Ataşehir bulvarına ulaşın, Mc Donalds solunuzda ve Akbank ile HSBC banka plazaları sağınızda kalacak şekilde yokuş aşağı inerken ilk trafik ışıklarını geçtikten sonra sağınızdaki park ve Atatürk heykeli önüne park ederek karşıya geçiniz. 48 ada/mimoza 2 ana güvenlikten girerek iç bahçeye geçiniz. Muayenehanemiz sola döndüğünüzde karşınıza gelen binanın sol köşesindeki giriş katıdır. Apartman girişine ulaşmak için ön tarafa geçiniz (çitlerin tarafı).

 

Fatih Sultan Mehmet köprüsü istikametinden gelirken: Boğaziçi (1.) köprüsü-Çamlıca çıkışından çıktıktan hemen sonra gelen Ataşehir çıkışında çıkınız; burası sizi Batı Ataşehire ulaştıracaktır. Ana yolları takip ederek Ataşehir içinden geçip köprü üzerinden Ataşehir bulvarına ulaşın, Mc Donalds solunuzda ve Akbank ile HSBC banka plazaları sağınızda kalacak şekilde yokuş aşağı inerken ilk trafik ışıklarını geçtikten sonra sağınızdaki park ve Atatürk heykeli önüne park ederek karşıya geçiniz. 48 ada/mimoza 2 ana güvenlikten girerek iç bahçeye geçiniz. Muayenehanemiz sola döndüğünüzde karşınıza gelen binanın sol köşesindeki giriş katıdır. Apartman girişine ulaşmak için ön tarafa geçiniz (çitlerin tarafı).

 

 

İzmit istikametinden gelirken;  TEM/E6 otoyolunun 'Küçükbakkalköy' çıkışından çıkınız; 1. trafik ışıklarından sağa dönerek ana yolu takip ediniz. Ataşehire ulaştığınızda ana cadde üzerinde sol tarafta kalan 2. site 48 ada olup, ilk trafik ışıklarının olduğu köşedeki çit kapısındaki güvenlik düğmesine basarak açılan kapıdan giriş yapınız.


 

 

Ataşehirden geçen otobüsler: 19M Kadıköy-Ataşehir - 19 E Kadikoy Yenidoğan - 256 Dolmabahçe Türkiş Blokları - 13 Kadıköy/Çakmak mah - Ataşehir - 16 M Harem Ataşehir  


[Ana sayfa] [Özgeçmişim] [Yayınlarım] [Faaliyetlerim] [Video EEG]

[
Merkezi Sinir Sistemi Hastalıkları ] [Faydalı Bağlantılar] [Basında] [Bize Nasıl Ulaşırsınız?]